İptal ve İade koşulları

Aldığım Ürünü  İade edebilirmiyim ?

 AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ  '' STOKVENDER '' Markası ile sizler için burada olup, sizleri asla üzmeyecektir. Siz değerli Müşterilerine her konuda yardımcı olacaktır. Ürününün İadesi Fatura Tarihi İtibariyle başlayıp 7 Gün içerisinde İADE edebilirsiniz.

 

Aldığım Ürünün ödemesini gerçekleştirdim, fakat İPTAL etmek istiyorum!

Ne Yapmalıyım ?

AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ  '' STOKVENDER ''  Müşteri Hizmetlerini Aramanız veya Mesaj Göndermeniz Yeterli olacaktır.

Whatsapp Canlı Destek:  https://wa.me/905423710428

Kargo Şirketine Teslimatı gerçekleşmeden İptali sağlanmalıdır. Aksi halde İptal işlemi 24 Saat almaktadır.

Ödeme işlemi gerçekleştirdiğinizden dolayı, destek ekibimize yönlendirilmektedir ve işlemler sırayla gerçekleşir.

                            

İade etmek istediğim Ürünü Ambalajından açtım, yinede iade alırmısınız ?

Sizlere göndermiş olduğumuz Ürün Sıfır ambalajında olup hiçbir zaman kullanılmamıştır ve İade olarak yine aynı şekilde orjinal olması ve zarar görmemmesi durumunda sizleri üzmeyeceğiz ve iadeniz kabul olunur.

AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ  '' STOKVENDER '' sizlere değer veriyorsa ve sizleri memnun bırakmak için hertürlü zorluğun içerisinde kalıyorsa, siz değerli müşterilerinden anlayış bekler.

 

İADE gelen Ürünler aynı şekilde sizlere nasıl ulaşmış ve yeni Ürün olarak Kabul edilmiş ise, tekrardan satışa sunulacak vaziyetinde depomuza ulaşması gerekmektedir. Aksi halde '' maalesef ''  Ürünü ALICI ÖDER olarak Tekrar sizlere geri göndermek zorunda kalıyoruz ve İade Kabul olunmuyor.

 

Sipariş verdiğim Ürünün Montajını sağladım, fakat hoşuma gitmedi memnun kalmadım, yinede İADE alırmısınız ?

Satıcılar Müşterilerine Resmiyette min 7 Gün İADE hakkı tanımalıdırlar. AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ  '' STOKVENDER '' Sizlere 7 Gün İade hakkını ( fırsatını ) sunuyor ve sizlere alışveriş öncesi 7/24 Müşteri Hizmeti sağlıyor. Satışı gerçekleşen Ürünler Ambalajı haricinde Ürüne zarar geldiği ve kullanımı gerçekleşdiği taktirde, maalesef  YENİ ÜRÜN kategorisinden ayrılmış oluyor. Bu sebepten dolayı Tekrardan Satışa sunulamaz ve İADE kabul edilemez.

 

Sipariş vermiş olduğum Ürünün Faturasını bulamıyorum. Faturasız İADE alıyormusunuz ?

Siz değerli Müşterilerimize Adınıza Faturalı olarak gönderilerimizi sağlıyoruz ve ASLA Fatursız ÜRÜN çıkışımız olmuyor. AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ  '' STOKVENDER '' Sipariş vermiş olduğunuz Ürünün KDV'sini ödemekle mükellif olup, İade işlemlerinde FATURA iptali veya Satış İptali yalnızca FATURA ile gerçekleşmektedir.

 

Ürün Garantisi - Değişim - İADE işlemleri yalnızca FATURA ile gerçekleşmektedir.

 

Faturanızı bulamıyorsanız maalesef İADE kabul olmayacaktır.  Sipariş ( Fatura ) İptali yalnızca Faturanın Orjinal ikinci Nüshası olduğunda gerçekleşecektir.

 

İADE İşlemlerinin süreci nasıl yürümekte ?

 

İade etmek istediğiniz Ürünün bahsetmiş olduğumuz gibi sorunsuz ve zarar görmemiş olması önem taşır.   İADE işlemleri 1-2 Gün

 

- Sayfanın alt bölümünden Müşteri Servisi Kategorisinden '' Ürün İADESİ '' Formunu doldurunuz

- Müşteri Hizmetlerimize vermiş olduğunuz Bilgi doğrultusunda Sistemimize İADE işlemi

  başlatılacak ve Müşteri Hizmetlerimiz sizlere dönüş sağlayacaktır.

- Ürün Tarafımıza FATURA ile birlikte ulaşdığı taktirde Ürünün kontrolü sağlanır ve onay verilir.

 

- Onay verilen Ürünlerin en geç 2-3 Gün içerisinde Ödeme yapmış olduğunuz Karta veya bizlere vermiş olduğunuz Banka Hesap Numarasına Ürün Bedeli İade edilir. 

 

CAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren Ürün sergilendiği durumundan farklı ise, 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. İade ve Değişimlerin Nakliye Ücretleri Alıcıya aittir. 


CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 

-Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.) 
-Her türlü yazılım ve programlar 
-DVD, VCD, CD ve kasetler 
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) 
-Hür türlü kozmetik ürünleri 
-Telefon kontör siparişleri 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR