AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ, Markaları ile Ne Yapar ?

AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ '' SV STOKVENDER '' ve diğer Markaları ile hizmet vermektedir.

Maliyetlerini düşürür ve Müşterilerin tasarruf etmenisi sağlar.

Akhan Tuning sektörlerin dinamiklerini ve değişkenliklerini araştırır ve müşterilerinin ihtiyaçları için en doğru ve kaliteli uygun Ürünleri bulur ve Müşterilerine 100% Güvenli olarak E-Ticaret Satışı sunumunu gerçekleştirir.

Bu nedenle birçok satışlarımızda müşterilerimizin yorumları sayesinde'de  Piyasanın Uygun fiyatları stokvender.com'da

 

Sizleri yormadan, sizler için seçilmiş ürünün her türlü bilgisi ile sunumunu gerçekleştirir ve güvenle E-Ticaret sağlar.

Online Alışveriş Paneli Sayesinde tüm alışverişleri sorunsuz ve Güvenli bir şekilde süreçlerini mümkün olduğunca hızlandırarak basitleştirir.

Firmamızın Kurmuş olduğu güçlü organizasyon ve sisteme yaptığı büyük yatırımlar sayesinde tedarikcileri ve hizmet vermiş olduğu Müşterileriyle birlikte kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimser.

 

 

Akhan Tuning Nasıl Yapar ?

Alanında uzman kadrosuyla geliştirdiği iş modelini disiplinli bir şekilde uygulayarak yapar.

Kendine ait olan profesyonel dağıtım ağı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

Kendi bünyesinde bulundurduğu müşteri hizmetleri birimi ile satış sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefler.

 

AKHAN Tuning sahip olduğu modern ve güvenli yazılım altyapısıyla kullanıcılarının bilgi gizliliğini en üst seviyede korur.

Kullanıcıları tarafından verilen her sipariş, büyük bir dikkat ve titizlik içinde paketlenir ve AYNI GÜN veya yoğunluğa göre 2-3 gün içinde gönderilir.

www.stokvender.com üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişlerin hepsi, adınıza faturalı olarak gönderilir ve iade garantilidir.

Yapacağınız her alışveriş zamanında ve eksiksiz olarak gönderimini sağlama amaclı düzen kuruldu.

  

Firmamız asla ürün hakkında tam detaylı bilgi vermeden gönderi sağlamaz. Kendi iradeniz altında

vermiş olduğunuz siparişlerde, stokvender gönderi öncesi sizleri arar ve teyit eder.

 

Müşterilerini ASLA mağdur durumda bırakmaz. 

 

AKHAN Tuning kimdir ?

 

2011 yılında Türkiye'de AKHAN Tuning San ve Tic LTD ŞTİ olarak  Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İmalat İthalat ve İhracat sağlayarak İç ve Dış piyasaya Ürün dağıtımı sağlamaktadır. Birçok İmalatcı firma ile anlaşma kurarak, tüketim sağlamalarına destek vermektedir. 

TOPTAN olarak Tüm ülkelere gönderi yapıyoruz ve Türkiye'de e-ticaret Perakende oalrak faaliyet göstererek 100% Güvenli E-ticaret sunuyoruz.

 

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!


Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ürün sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda ulaştırıyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın! BİLGİLENDİRELİM - ANLTALIM - YARDIMCI OLALIM

Mobil: 0542 371 04 28   Türkiye Satışları için Müşteri Hizmetleri

Mobil: 0530 109 55 86   Yurtdışı Satışları için Müşteri Hizmetleri

E-Mail: [email protected]

Elimizden geldiğince herkeze Destek vermekteyiz.

 

 

AKHAN Tuning San ve tic LTD ŞTİ Yönetiminde olan,  STOKVENDER ve diğer tüm Markalarımız ile belirli Ülkelerde Hizmet vermekteyiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR