Stokvender Ne Yapar ?


Maliyetlerini düşürür ve Müşterilerin tasarruf etmenisi sağlar.

Stokvender sektörlerin dinamiklerini ve değişkenliklerini araştırır ve müşterilerinin ihtiyaçları için en doğru ve kaliteli uygun Ürünleri bulur ve Müşterilerine 100% Güvenli olarak E-Ticaret Satışı sunumunu gerçekleştirir.

 

STOKVENDER yalnızca Türkiye'ye gönderim sağlıyor ve AKHAN Tuning San ve Tic Ltd Şti olarak , tüm dünya'ya gönderi sağlıyor.

 

Sizleri yormadan, sizler için seçilmiş ürünün her türlü bilgisi ile sunumunu gerçekleştirir ve güvenle E-Ticaret sağlar.

 

Stokvender satışa sunmuş olduğu Ürünleri Stoklarında bulundurur ve Pazartesi - Cuma'ya kadar gelen Tüm Siparişleri AYNI GÜN Saat 14:00'e kadar Kargo Firmasına teslim eder ve sizleri bilgilendirir.


Online Alışveriş Paneli Sayesinde tüm alışverişleri sorunsuz ve Güvenli bir şekilde süreçlerini mümkün olduğunca hızlandırarak basitleştirir.


Stokvender Kurmuş olduğu güçlü organizasyon ve sisteme yaptığı büyük yatırımlar sayesinde tedarikcileri ve hizmet vermiş olduğu Müşterileriyle birlikte kusursuz ve kaliteli bir hizmet

anlayışını benimser.

 

 

Stokvender Nasıl Yapar ?


Alanında uzman kadrosuyla geliştirdiği iş modelini disiplinli bir şekilde uygulayarak yapar.

Kendine ait olan profesyonel dağıtım ağı, stoklu çalışma prensibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

Kendi bünyesinde bulundurduğu müşteri hizmetleri birimi ile satış sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefler.

 

STOKVENDER sahip olduğu modern ve güvenli yazılım altyapısıyla kullanıcılarının bilgi gizliliğini en üst seviyede korur.

Kullanıcıları tarafından verilen her sipariş, büyük bir dikkat ve titizlik içinde paketlenir ve AYNI GÜN gönderilir.

 

STOKVENDER'e vermiş olduğunuz tüm siparişler İstanbul içine ertesi iş gün, İstanbul dışına ise anlaşmalı kargolar aracılığıyla en geç 48 saat içerisinde teslim edilir.

 

Yapacağınız her alışveriş zamanında ve eksiksiz olarak gönderimini sağlama amaclı düzen kuruldu.

Sizlere Sunmuş olduğu  Hizmetler  sayesinde her türlü Bilgiye anında erişebilirsiniz.

  

STOKVENDER asla ürün hakkında tam detaylı bilgi vermeden gönderi sağlamaz. Kendi iradeniz altında

vermiş olduğunuz siparişlerde dahi, stokvender gönderi öncesi sizleri arar ve teyit eder.

 

Müşterilerini ASLA mağdur durumda bırakmaz. 


Siz de Avantajlı Satın Alma Sistemi olan stokvender.com'un ayrıcalıklar dünyasına dahil olmak ve maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız, hemen stokvender.com'dan ilk alışverişinize başlayın sizleri şaşırtalım.

 

 Saygılarımızla

Türkiye :  STOKVENDER

Avrupa Ülkeleri :    AKHAN tuning San ve Tic Ltd Şti